אימון אישי לילדים ובני נוער

אימון אישי לילדים ובני נוער, מותאם לרוב למתבגרים ומתאפשר מגילאי 8 ועד גיל 24. 

תהליך האימון הוא בין 16 -12 מפגשים שבועיים.

 לפני שאתם קובעים עם מאמן ילדים ובני נוער, מאוד חשוב לבדוק אם הוא אכן מתמחה בעבודה עם ילדים, מה הניסיון שלו ודבר חשוב לא פחות  - החיבור של המתאמן למאמן. 

אימון ילדים ובני נוער מורכב ונוגע ברבדים אישיים של הילד/המתבגר, נושאים כגון: אימון אישי להעצמה עצמית וביטחון עצמי, אימון אישי להתמודדות עם פחדים, אימון לשיפור הכישורים החברתיים, אימון אישי לניהול זמן, זוגיות ועוד.. חשוב להדגיש, כי בשונה מטיפול פסיכולוגי, אימון אישי לבני נוער הוא תהליך אקטיבי המעניק ארגז כלים חשוב למתבגר, באמצעות עבודה על חיזוק נקודות החוזק של המתאמן ואימון להתמודדות יעילה עם נקודות הקושי. בתהליך אימון המתבגר לומד להעצים את עצמו דבר המסייע לו בשיפור הדימוי העצמי שלו וכך גם הביטחון העצמי גובר. בתהליך האימון המתאמן מקבל כלים להתמודדות עם קשיים רגשיים והקשיים אותם הוא חווה. 

 בגישה שלי אני עובדת עם ילדים ובני נוער ומקלפת לאט  לאט את כל ההתנגדויות שיש להם, עד שהם נפתחים ומרגישים מוגנים, בטוחים ומוכנים לעשות שינוי. התהליך מתקדם בהתאם למתאמן ולמוכנות שלו.

אני מאמינה שכל אחד יכול לעשות שינוי בחייו, כל עוד הוא ירצה בכך.

מתי מגיעים לאימון ? כשאתם מרגישים שמשהו עובר על הילד,הוא לא משתף אתכם  ,לא נפגש עם חברים /שיש לו קושי עם  עצמו,חסר בטחון עצמי,/התקשורת שלכם מלווה בצעקות והתחמקויות... או  אין תקשורת כלל זה הזמן להגיע למפגש היכרות.